бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-501800-20 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0.900 мм |
| болт (щифт) | 21 mm |
| височина на свиване | 30.900 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 5.700 mm |
| дължина | 51.800 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 64.000 mm |
| продуктов номер | 08241B-103 |
| номер на компонента | 08-501800-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 115 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 115 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 115 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) | 115 коня | бензин |
