бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-501800-60 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 58.100 mm |
| дължина на болт (щифт) | 57 mm |
| дължина | 58.100 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| продуктов номер | 08295C 121 |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.500 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-501800-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
