бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-502900-00 |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 32.550 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 3.600 mm |
| дължина | 56.550 mm |
| дължина на болт (щифт) | 59 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| продуктов номер | 08192 |
| номер на компонента | 08-502900-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A3 (8L1) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 125 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA (1U2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 125 коня | бензин |
| Skoda OCTAVIA Combi (1U5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 125 коня | бензин |
| Seat TOLEDO II (1M2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen BORA (1J2) | 125 коня | бензин |
| Seat LEON (1M1) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) | 125 коня | бензин |
