бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-520500-00 |
| диаметър на цилиндъра | 75 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 48 mm |
| дължина | 46.790 mm |
| височина на свиване | 23.840 mm |
| номер на компонента | 08-520500-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24094STD
|
|
ROVER LFL103260
|
| Rover 200 хетчбек (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 100 / METRO (XP) | 75 коня | бензин |
| Rover 100 / METRO (XP) | 90 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 75 коня | бензин |
| Rover 100 кабриолет (XP) | 75 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 100 / METRO (XP) | 103 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 75 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 95 коня | бензин |
| Rover 100 / METRO (XP) | 103 коня | бензин |
| Rover 100 кабриолет (XP) | 102 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 84 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 103 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover STREETWISE | 103 коня | бензин |
| Rover STREETWISE | 84 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 75 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 75 коня | бензин |
