бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-522700-00 |
| диаметър на цилиндъра | 80 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 18 mm |
| височина на свиване | 22.700 mm |
| дължина на болт (щифт) | 53 mm |
| дължина | 45.650 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2.650 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0.530 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 68.200 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-522700-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24083STD
|
|
ROVER LFL102580
|
|
ROVER LFL103580
|
| Rover 400 хетчбек (RT) | 112 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 112 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 111 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Rover COUPE | 111 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 109 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 116 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 109 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 117 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 109 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 117 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 200 (RF) | 120 коня | бензин |
