бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-782608-00 |
| диаметър на цилиндъра | 67,8 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| височина на свиване | 30.750 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.500 mm |
| дължина | 54.750 mm |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| номер на компонента | 08-782608-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24190060MM
|
| Lancia A 112 | 69 коня | бензин |
