бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-783606-00 |
| диаметър на цилиндъра | 80,9 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 33.300 mm |
| дължина на болт (щифт) | 58 mm |
| дължина | 65.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.900 mm |
| номер на компонента | 08-783606-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24204040MM
|
| Fiat TIPO (160) | 71 коня | бензин |
| Fiat TIPO (160) | 70 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 70 коня | бензин |
| Fiat TEMPRA (159) | 69 коня | бензин |
| Fiat TEMPRA S.W. (159) | 69 коня | бензин |
| Lancia DELTA II (836) | 69 коня | бензин |
| Fiat TIPO (160) | 78 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 71 коня | бензин |
