бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-783800-30 |
| диаметър на цилиндъра | 82,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| наддаване буталото над цилиндъра | 2.500 мм |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 76.000 mm |
| височина на свиване | 42.400 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| номер на компонента | 08-783800-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE A350676STD
|
|
FIAT 5895635
|
| Alfa Romeo 155 (167) | 90 коня | дизел |
| Fiat TIPO (160) | 80 коня | дизел |
| Fiat TIPO (160) | 90 коня | дизел |
| Lancia DEDRA (835) | 90 коня | дизел |
| Fiat TEMPRA (159) | 80 коня | дизел |
| Fiat TEMPRA (159) | 90 коня | дизел |
| Fiat TEMPRA S.W. (159) | 80 коня | дизел |
| Fiat TEMPRA S.W. (159) | 90 коня | дизел |
| Fiat DUCATO Panorama (290) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (230) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (230) | 80 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (176) | 71 коня | дизел |
| Alfa Romeo 145 (930) | 90 коня | дизел |
| Lancia DELTA II (836) | 90 коня | дизел |
| Lancia DEDRA SW (835) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 90 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (176) | 63 коня | дизел |
| Fiat FIORINO кутия (146) | 63 коня | дизел |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (290) | 82 коня | дизел |
| Fiat PUNTO Van (176L) | 71 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 6 автобус (280) | 69 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 6 кутия (280) | 69 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (230L) | 80 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (290) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (230L) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (230) | 82 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (230) | 80 коня | дизел |
| Fiat FIORINO Pick up (146) | 63 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (280) | 82 коня | дизел |
