бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-785408-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,2 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 2.500 мм |
| болт (щифт) | 25 mm |
| дължина на болт (щифт) | 70 mm |
| дължина | 75.800 mm |
| височина на свиване | 42.600 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| номер на компонента | 08-785408-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE A350690060MM
|
| Fiat RITMO II (138A) | 60 коня | дизел |
| Fiat RITMO II (138A) | 80 коня | дизел |
| Fiat REGATA (138) | 60 коня | дизел |
| Fiat REGATA (138) | 65 коня | дизел |
| Fiat REGATA (138) | 80 коня | дизел |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 65 коня | дизел |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 80 коня | дизел |
| Fiat UNO (146A/E) | 60 коня | дизел |
| Fiat UNO (146A/E) | 57 коня | дизел |
| Fiat FIORINO (147) | 60 коня | дизел |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 71 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (230) | 69 коня | дизел |
| Fiat TIPO (160) | 58 коня | дизел |
| Fiat FIORINO кутия (146) | 60 коня | дизел |
| Fiat FIORINO кутия (146) | 57 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (230L) | 69 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 71 коня | дизел |
| Fiat DUCATO Panorama (290) | 71 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (290) | 71 коня | дизел |
| Fiat PUNTO Van (176L) | 57 коня | дизел |
| Fiat DUNA (146 B) | 60 коня | дизел |
| Fiat DUNA Weekend (146 B) | 60 коня | дизел |
| Fiat BRAVA (182) | 65 коня | дизел |
| Fiat BRAVO I (182) | 65 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (176) | 57 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (230) | 69 коня | дизел |
| Fiat FIORINO Pick up (146) | 60 коня | дизел |
| Fiat FIORINO Pick up (146) | 57 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (280) | 71 коня | дизел |
| Fiat ELBA (146_) | 58 коня | дизел |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 60 коня | дизел |
| Fiat TALENTO кутия (290) | 71 коня | дизел |
| Fiat TALENTO (бордова) платформа/ шаси (290) | 71 коня | дизел |
| Fiat TALENTO автобус (290) | 71 коня | дизел |
