датчик, темература на маслото; датчик, температура на охладителната течност STANDARD
датчик, темература на маслото; датчик, температура на охладителната течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 55173 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
C.I. XEMS230
|
|
EPS 1830315
|
|
FACET 73315
|
|
FAE 33296
|
|
FUELPARTS WS1068
|
|
KW 530315
|
|
LUCAS CAV SNB926
|
|
LUCAS CAV SNB981
|
|
MOTAQUIP LVCT309
|
|
VEMO V20720439
|
|
LAND ROVER MEK100160
|
|
ROVER MEK000020
|
|
ROVER MEK100160A
|
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 190 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 224 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 218 коня | бензин |
