датчик за ъгъла на завиване FEBI BILSTEIN
датчик за ъгъла на завиване
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 33745 |
| дължина | 115,5 mm |
| ширина | 153 mm |
| дебелина | 20,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,120 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0024600090
|
|
MERCEDES-BENZ 1634600090
|
|
MERCEDES-BENZ 1634600516
|
|
MERCEDES-BENZ 1634600516S1
|
|
MERCEDES-BENZ 1635429918
|
|
DIPASPORT SX014N
|
|
SWAG 10933745
|
|
VAN HECK D9009
|
|
VEMO V30720749
|
| Mercedes M-CLASS (W163) | 218 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 272 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 163 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 347 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 250 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 292 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 245 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 235 коня | бензин |
