датчик за налягане на маслото STANDARD
датчик за налягане на маслото
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 51110 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSP Taper |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 4708881
|
|
GENERAL MOTORS 91112377
|
|
C.I. XOPS47
|
|
FUELPARTS OPS2030
|
|
INTERMOTOR 51110
|
|
LUCAS CAV SOB807
|
|
MOTAQUIP LVRP342
|
| Suzuki CARRY кутия (ST90V) | 37 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 42 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SUPER CARRY автобус (ED) | 41 коня | бензин |
