датчик за налягане на маслото STANDARD
датчик за налягане на маслото
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 51152 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| налягане на превключвател (датчик) | 2 bar |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 24461315
|
|
GENERAL MOTORS 6240262
|
|
C.I. XOPS203
|
|
EPS 1800163
|
|
FACET 70163
|
|
FUELPARTS OPS2137
|
|
INTERMOTOR 51152
|
|
KW 500163
|
|
LUCAS CAV SOB861
|
|
LUCAS CAV SOB953
|
|
MOTAQUIP LVRP274
|
|
ALFA ROMEO 55233423
|
|
FIAT 55233423
|
| Alfa Romeo GIULIETTA (940) | 140 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 116 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 140 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo GIULIETTA (940) | 136 коня | дизел |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 103 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 103 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 103 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 103 коня | бензин |
| Opel ASTRA H (L48) | 105 коня | бензин |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 105 коня | бензин |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 105 коня | бензин |
| Opel ASTRA H TwinTop (L67) | 105 коня | бензин |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA H (L48) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA H TwinTop (L67) | 116 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 100 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 100 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (940) | 170 коня | дизел |
| Alfa Romeo GIULIETTA (940) | 105 коня | дизел |
