Дефазатор разпр. вал FEBI BILSTEIN
Дефазатор разпр. вал
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 47572 |
| номер на артикул в чифта | 47571 |
| дебелина | 43,5 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| брой на зъбите | 38 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,840 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AISIN VCB002
|
|
SWAG 20947572
|
|
WILMINK GROUP WG1321056
|
|
WILMINK GROUP WG1321058
|
|
BMW 11361707315
|
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 129 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 156 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X1 (E84) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 156 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 156 коня | бензин |
