Дефазатор разпр. вал FEBI BILSTEIN
Дефазатор разпр. вал
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48411 |
| ширина | 31 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| вътрешна резба | M26 x 1,0 mm |
| брой на зъбите | 38 |
| тегло | 1,49 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUTEX 957024
|
|
INA 427101010
|
|
IPD 456019
|
|
RUVILLE 205902
|
|
SWAG 62948411
|
|
WILMINK GROUP WG1251081
|
|
CITROEN 0805F5
|
|
CITROEN 805F5
|
|
CITROEN 9645053480
|
|
PEUGEOT 0805F5
|
|
PEUGEOT 805F5
|
|
PEUGEOT 9645053480
|
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 88 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 1007 (KM_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 90 коня | бензин |
