гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10013100 |
| ширина | 127 mm |
| диаметър | 78,5 mm |
| дължина | 384 mm |
| дебелина | 1,4 mm |
| тегло | 125 g |
| само във връзка с | 81003300 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH5372
|
|
CORTECO 414080P
|
|
FAI AutoParts HG188
|
|
GLASER 07971
|
|
GLASER H0797100
|
|
PAYEN BL380
24.04 €
-20%
19.23 €
|
|
VICTOR REINZ 613534000
|
|
ROVER CAM9780
|
| Rover 200 (XH) | 83 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 102 коня | бензин |
| Rover MAESTRO | 86 коня | бензин |
| Rover MONTEGO Estate (XE) | 83 коня | бензин |
| Rover MONTEGO | 83 коня | бензин |
