гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10020100 |
| диаметър | 93 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| ширина | 143 mm |
| дължина | 390 mm |
| дебелина | 1,4 mm |
| тегло | 127 g |
| само във връзка с | 81001500 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 020393
|
|
VOLVO 020994
|
|
VOLVO 020993
|
|
VOLVO 12182000
|
|
VOLVO 12182002
|
|
VOLVO 1218377
|
|
VOLVO 1271496
|
|
VOLVO 12714960
|
|
VOLVO 12714960
|
|
VOLVO 246993
|
|
VOLVO 2469930
|
|
VOLVO 7700267280
|
|
VOLVO 7910246994
|
|
BGA CH4392
|
|
CORTECO 411485P
|
|
ELRING 517322
|
|
ELWIS ROYAL 0055571
|
|
FAI AutoParts HG271L
|
|
GLASER 08978
|
|
GLASER H0897800
|
|
GOETZE 3002524410
|
|
PAYEN BK650
|
|
VICTOR REINZ 612451520
|
| Renault 25 (B29_) | 181 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 143 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 143 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 156 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 143 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 136 коня | бензин |
| Volvo 260 (P262, P264) | 129 коня | бензин |
| Volvo 260 (P262, P264) | 155 коня | бензин |
| Volvo 260 комби (P265) | 155 коня | бензин |
| Volvo 780 | 156 коня | бензин |
| Volvo 780 | 147 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 604 (561A_) | 150 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 156 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 205 коня | бензин |
