гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10020700 |
| ширина | 143 mm |
| диаметър | 80 mm |
| дебелина | 1,4 mm |
| дължина | 413 mm |
| тегло | 169,4 g |
| надсърчане на буталото до | 0,77 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH4394
|
|
ELRING 331899
|
|
GLASER 08003
|
|
GLASER H0800300
|
|
GOETZE 3002459200
|
|
PAYEN BF300
118.82 €
-20%
95.06 €
|
|
TRISCAN 5015505
|
|
VICTOR REINZ 612331500
|
|
PEUGEOT 020361
|
| Peugeot 204 Break | 45 коня | дизел |
| Peugeot 304 (_04M_) | 45 коня | дизел |
| Peugeot 304 Break (_04D_) | 45 коня | дизел |
| Peugeot 204 | 45 коня | дизел |
