гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10026400 |
| ширина | 150 mm |
| диаметър | 81 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 0 |
| дебелина | 1,15 mm |
| дължина | 400 mm |
| тегло | 132,2 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH4363
|
|
CORTECO 414675P
|
|
ELRING 892181
|
|
FAI AutoParts HG666
|
|
GLASER 08215
|
|
GOETZE 3002673410
|
|
NIPPARTS J1251000
23.22 €
-20%
18.58 €
|
|
PAYEN BP580
26.26 €
-20%
21 €
|
|
VICTOR REINZ 615217030
|
|
NISSAN 1104416A00
|
|
NISSAN 1104416A03
|
|
NISSAN 1104416A04
|
|
NISSAN 1104416A05
|
|
NISSAN 1104454A02
|
|
NISSAN 1104454A10
|
|
NISSAN 1104482801
|
|
NISSAN 1104487R00
|
|
NISSAN 11044D2800
|
| Nissan CHERRY III (N12) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I (B11) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I Traveller (B11) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II (N13) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II Hatchback (N13) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II Traveller (B12) | 54 коня | дизел |
