гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10026420 |
| ширина | 150 mm |
| диаметър | 81 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 2 |
| дебелина | 1,25 mm |
| дължина | 400 mm |
| тегло | 148 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH4363B
|
|
ELRING 892211
|
|
ELWIS ROYAL 0022460
|
|
GLASER 28215
|
|
GOETZE 3002673410
|
|
NIPPARTS J1251002
23.22 €
-20%
18.58 €
|
|
PAYEN BL470
|
|
VICTOR REINZ 615217050
|
|
NISSAN 1104416A02
|
|
NISSAN 1104416A07
|
|
NISSAN 11044D2802
|
| Nissan CHERRY III (N12) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I (B11) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY I Traveller (B11) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II (N13) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II Hatchback (N13) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II Traveller (B12) | 54 коня | дизел |
