гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10035510 |
| ширина | 158 mm |
| диаметър | 87 mm |
| дължина | 388 mm |
| дебелина | 1,8 mm |
| тегло | 147 g |
| само във връзка с | 81007100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH3300A
|
|
CORTECO 411301P
|
|
ELRING 144190
|
|
ELWIS ROYAL 7679380
|
|
GLASER 05083
|
|
GOETZE 3002589410
|
|
PAYEN BP870
31.93 €
-20%
25.54 €
|
|
SPESSO 210557619
|
|
VICTOR REINZ 613177500
|
|
FIAT 4431654
|
|
FIAT 4434865
|
|
FIAT 4444408
|
|
FIAT 4444409
|
|
FIAT 5951682
|
|
FIAT 7679380
|
| Fiat RITMO II (138A) | 68 коня | бензин |
| Fiat RITMO I (138A) | 85 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 68 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 75 коня | бензин |
| Fiat RITMO кабриолет (138_) | 86 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 68 коня | бензин |
