гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10065100 |
| диаметър | 86,5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| ширина | 165 mm |
| дължина | 388 mm |
| дебелина | 1,4 mm |
| тегло | 125 g |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH0302
|
|
CORTECO 411116P
|
|
ELRING 314669
|
|
GLASER 01920
11.4 €
-20%
9.12 €
|
|
GLASER 07860
|
|
GLASER H0198700
|
|
PAYEN AS850
|
|
VICTOR REINZ 612258620
|
|
FORD 6078446
|
|
FORD 69TM6051AA
|
|
FORD 79TM6051AA
|
|
FORD 79TM6051BA
|
| Ford TAUNUS `80 (GBS, GBNS) | 90 коня | бензин |
| Ford GRANADA (GGTL, GGFL) | 90 коня | бензин |
| Ford GRANADA комби (GGNL) | 90 коня | бензин |
| Ford CAPRI II (GECP) | 90 коня | бензин |
| Ford TAUNUS Turnier (GBNS) | 90 коня | бензин |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 90 коня | бензин |
| Ford SIERRA комби (BNC) | 90 коня | бензин |
| Ford TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) | 90 коня | бензин |
| Ford CAPRI (ECJ) | 90 коня | бензин |
| Ford TAUNUS (GBTK) | 90 коня | бензин |
| Ford TAUNUS купе (GBCK) | 90 коня | бензин |
| Ford TAUNUS (GBFK) | 90 коня | бензин |
| Ford CAPRI III (GECP) | 90 коня | бензин |
| Ford TAUNUS ?80 Turnier (GBNS) | 90 коня | бензин |
