гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10068400 |
| ширина | 147 mm |
| диаметър | 87 mm |
| дължина | 400 mm |
| дебелина | 1,8 mm |
| тегло | 147 g |
| само във връзка с | 81007100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH0383
|
|
ELRING 144190
|
|
ELWIS ROYAL 0025123
|
|
FAI AutoParts HG405
|
|
GLASER 01975
|
|
GLASER 50004
|
|
GLASER H0508300
|
|
GLASER H5000400
|
|
GOETZE 3002589410
|
|
PAYEN BP870
31.93 €
-20%
25.54 €
|
|
SPESSO 210557619
|
|
VICTOR REINZ 612625010
|
|
FIAT 7588550
|
| Fiat RITMO I (138A) | 75 коня | бензин |
| Fiat RITMO II (138A) | 82 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 65 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 82 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 65 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 86 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 75 коня | бензин |
| Fiat RITMO кабриолет (138_) | 82 коня | бензин |
| Fiat RITMO II (138A) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat RITMO I (138A) | 65 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 75 коня | бензин |
| Fiat REGATA Weekend (138) | 82 коня | бензин |
