гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10071000 |
| ширина | 155 mm |
| диаметър | 85,5 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 1 |
| дебелина | 1,15 mm |
| дължина | 400 mm |
| тегло | 184 g |
| само във връзка с | 81009000 |
| надсърчане на буталото до | 0.505 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH9355H
|
|
CORTECO 414677P
|
|
ELRING 864170
|
|
ELWIS ROYAL 0022478
|
|
GLASER 08888
|
|
GLASER H0888800
|
|
GOETZE 3002886100
|
|
NIPPARTS J1251006
48.31 €
-20%
38.65 €
|
|
PAYEN BW420
178.29 €
-20%
142.63 €
|
|
SPESSO 2139967115
|
|
TRISCAN 5014576
|
|
VICTOR REINZ 615277000
|
|
NISSAN 110440C400
|
|
NISSAN 110440C401
|
|
NISSAN 110440C402
|
|
NISSAN 110440C403
|
|
NISSAN 110440C410
|
|
NISSAN 1104457J15
|
| Nissan SUNNY III (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Liftback (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Traveller (Y10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Traveller (W10) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I (N15) | 75 коня | дизел |
