гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10071020 |
| ширина | 155 mm |
| диаметър | 85,5 mm |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| дебелина | 1,25 mm |
| дължина | 400 mm |
| тегло | 195 g |
| само във връзка с | 81009000 |
| надсърчане на буталото от | 0.555 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH9355J
|
|
CORTECO 414679P
|
|
ELRING 864210
|
|
ELWIS ROYAL 0022478
|
|
FAI AutoParts HG961
48.44 €
-20%
38.75 €
|
|
GLASER 28888
|
|
GLASER H2888800
|
|
NIPPARTS J1251034
62.29 €
-20%
49.84 €
|
|
PAYEN BW420
178.29 €
-20%
142.63 €
|
|
SPESSO 2139967125
|
|
TRISCAN 5014578
|
|
VICTOR REINZ 615277020
|
|
NISSAN 110440C412
|
|
NISSAN 1104457J17
|
| Nissan SUNNY III (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Liftback (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | 75 коня | дизел |
| Nissan SUNNY III Traveller (Y10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Traveller (W10) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I (N15) | 75 коня | дизел |
