гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10127100 |
| ширина | 250 mm |
| диаметър | 81 mm |
| дължина | 620 mm |
| дебелина | 0,65 mm |
| тегло | 343 g |
| само във връзка с | 81027600 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH4522
68.1 €
-20%
54.48 €
|
|
ELRING 154980
|
|
FAI AutoParts HG1100
|
|
GLASER 80008
|
|
GLASER H8000800
|
|
GOETZE 3002907800
|
|
PAYEN AC5310
89.64 €
-20%
71.71 €
|
|
VICTOR REINZ 613347000
|
|
BMW 11121435586
|
|
BMW 11127506983
|
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 170 коня | бензин |
