гарнитура, цилиндрова глава AJUSA
гарнитура, цилиндрова глава
| Производител | AJUSA |
| Парт номер | 10127110 |
| диаметър | 81 mm |
| ширина | 250 mm |
| дължина | 620 mm |
| тегло | 454 g |
| само във връзка с | 81027600 |
| степен на ремонт (първи, втори и т.н.) | +0.30 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BGA CH4522A
|
|
CORTECO 415026P
|
|
ELRING 373180
|
|
ELWIS ROYAL 0030036
|
|
VICTOR REINZ 613347010
|
|
BMW 11127506984
|
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 170 коня | бензин |
