горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) ASAM
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | ASAM |
| Парт номер | 30290 |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 50,75 psi |
| налягане | 3,5 bar |
| дължина | 206 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AIRTEX E10367M
146.32 €
-20%
117.05 €
|
|
BOSCH 0986580369
|
|
MAPCO 22100
188.84 €
-0%
188.84 €
|
|
PIERBURG 700468770
|
|
QUINTON HAZELL QFP909
|
|
VALEO 347066
|
|
DACIA 172024388R
|
|
DACIA 6001547603
|
|
DACIA 6001547605
|
|
DACIA 8200307403
|
|
RENAULT 8200307403
|
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 87 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 87 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 105 коня | бензин |
