горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) DELPHI
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | FE10034-12B1 |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 100 l/h |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| консумация | 8 A |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI FE10034
|
|
AIRTEX E10409M
220.37 €
-20%
176.29 €
|
|
AIRTEX E1O4O9M
|
|
BOSCH 0580313096
|
|
BOSCH 0580314035
|
|
BOSCH O58O313O96
|
|
BOSCH O58O314O35
|
|
KAGER 520196
|
|
KAGER 52O196
|
|
MAGNETI MARELLI 519730329900
|
|
MAGNETI MARELLI 51973O3299OO
|
|
MEAT & DORIA 76844
254.45 €
-20%
203.56 €
|
|
PEX 130100
|
|
PEX 13O1OO
|
|
PIERBURG 700468760
|
|
PIERBURG 7OO46876O
|
|
SIDAT 72211
|
|
SIDAT 72244
|
|
SIDAT 72335
|
|
TI Automotive 7303200
|
|
TI Automotive 73O32OO
|
|
CITROEN 1525CH
|
|
CITROEN 1525HG
|
|
CITROEN 1525Y8
|
|
CITROEN 90300086002
|
|
CITROEN 96385661
|
|
CITROEN 9638566180
|
|
CITROEN 963856618O
|
|
CITROEN 96494182
|
|
CITROEN 9649418280
|
|
CITROEN 964941828O
|
|
CITROEN 9659847980
|
|
CITROEN 965984798O
|
|
CITROEN 9659874980
|
|
CITROEN 965987498O
|
|
CITROEN 9O3OOO86OO2
|
|
PEUGEOT 1525CH
|
|
PEUGEOT 1525HG
|
|
PEUGEOT 1525Y8
|
|
PEUGEOT 90300086002
|
|
PEUGEOT 96385661
|
|
PEUGEOT 9638566180
|
|
PEUGEOT 963856618O
|
|
PEUGEOT 9649418280
|
|
PEUGEOT 964941828O
|
|
PEUGEOT 9659847980
|
|
PEUGEOT 965984798O
|
|
PEUGEOT 9659874980
|
|
PEUGEOT 965987498O
|
|
PEUGEOT 9O3OOO86OO2
|
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C3 I (FC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 60 коня | бензин |
