горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) DELPHI
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | FE10037-12B1 |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 120000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13 V |
| дебит | 100 l/h |
| консумация | 3 A |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI FE10037
|
|
AIRTEX E10263M
|
|
AIRTEX E1O263M
|
|
FUELPARTS FP5161
|
|
MAGNETI MARELLI 519730649900
|
|
MAGNETI MARELLI 51973O6499OO
|
|
MAGNETI MARELLI SUA416
|
|
MESSMER 775135
|
|
PEX 130096
|
|
PEX 13OO96
|
|
PIERBURG 700468130
|
|
PIERBURG 7OO46813O
|
|
QUINTON HAZELL QFP728
|
|
SIDAT 72023
|
|
SIDAT 72O23
|
|
TI Automotive 7306400
|
|
TI Automotive 73O64OO
|
|
CITROEN 1474891080
|
|
CITROEN 1474891O8O
|
|
CITROEN 152539
|
|
PEUGEOT 1474891080
|
|
PEUGEOT 1474891O8O
|
|
PEUGEOT 152539
|
| Citroen JUMPY (U6U) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 79 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси (223) | 79 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 79 коня | бензин |
