горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) DELPHI
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | FE10136-12B1 |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 2,94 bar |
| налягане | 294000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 76 l/h |
| консумация | 5 A |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI FE10136
|
|
AIRTEX E10602M
|
|
AIRTEX E1O6O2M
|
|
BOSCH 0580313092
|
|
BOSCH O58O313O92
|
|
HOFFER 7506495
|
|
HOFFER 75O6495
|
|
MAGNETI MARELLI 519766119900
|
|
MAGNETI MARELLI 5197661199OO
|
|
MAGNETI MARELLI GA2022
|
|
MAGNETI MARELLI GA2O22
|
|
MESSMER 775026
|
|
MESSMER 775O26
|
|
PIERBURG 700468460
|
|
PIERBURG 7OO46846O
|
|
SIDAT 72052
|
|
SIDAT 72O52
|
|
TI Automotive 7661100
|
|
TI Automotive 76611OO
|
|
LANCIA 46739809
|
|
LANCIA 467398O9
|
| Lancia Y (840A) | 60 коня | бензин |
| Lancia Y (840A) | 80 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 60 коня | бензин |
