горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) DELPHI
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | FE10153-12B1 |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 125 l/h |
| консумация | 8 A |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI FE10153
|
|
AIRTEX E10564M
|
|
AIRTEX E1O564M
|
|
BOSCH 0986580389
|
|
BOSCH O98658O389
|
|
PIERBURG 702700170
|
|
PIERBURG 7O27OO17O
|
|
WALBRO 7303500
|
|
WALBRO 73O35OO
|
|
CITROEN 1525JN
|
|
CITROEN 96596337
|
|
CITROEN 9659633780
|
|
CITROEN 965963378O
|
|
PEUGEOT 1525JN
|
|
PEUGEOT 96596337
|
|
PEUGEOT 9659633780
|
|
PEUGEOT 965963378O
|
| Citroen JUMPY (U6U) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 138 коня | бензин |
| Citroen JUMPY | 140 коня | бензин |
| Citroen JUMPY кутия | 140 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 140 коня | бензин |
