горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) DELPHI
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | FG1048-12B1 |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 300000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 6,5 A |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 95 l/h |
| консумация | 6,5 A |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DELPHI FG1048
|
|
AIRTEX E10422M
|
|
AIRTEX E1O422M
|
|
BOSCH 0580303008
|
|
BOSCH O58O3O3OO8
|
|
HOFFER 7506561
173.4 €
-0%
173.4 €
|
|
HOFFER 75O6561
|
|
MAGNETI MARELLI 519030309908
|
|
MAGNETI MARELLI 519O3O3O99O8
|
|
MEAT & DORIA 76561
187.28 €
-20%
149.82 €
|
|
PIERBURG 703794040
|
|
PIERBURG 7O3794O4O
|
|
QUINTON HAZELL QFP917
|
|
SIDAT 72087
|
|
SIDAT 72O87
|
|
VEMO V24090019
|
|
VEMO V24O9OO19
|
|
FIAT 46472382
|
|
FIAT 46523409
|
|
FIAT 465234O9
|
|
FIAT 51746634
|
|
LANCIA 46472382
|
|
LANCIA 46523409
|
|
LANCIA 465234O9
|
|
LANCIA 51746634
|
| Fiat PUNTO (188) | 80 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 86 коня | дизел |
| Fiat PUNTO Van (188AX) | 86 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 70 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 70 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 70 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 101 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (188) | 101 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 101 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 70 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 75 коня | дизел |
