горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.00468.38.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,2 mm |
| дължина | 195 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| сила на ток до | 5,3 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 13 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AIRTEX E10280M
204.79 €
-20%
163.19 €
|
|
AIRTEX E10429M
|
|
BOSCH 0580313026
|
|
DELPHI FE1016212B1
|
|
HOFFER 7506467
102.9 €
-0%
102.9 €
|
|
HOFFER 7506555
|
|
MAGNETI MARELLI 519762019904
165.58 €
-20%
132.46 €
|
|
MARWAL 09762019904
|
|
MARWAL 09766119901
|
|
MARWAL 7620104
|
|
MARWAL 7661101
|
|
MEAT & DORIA 76555
180.16 €
-20%
144.13 €
|
|
MEAT & DORIA 76467
182.7 €
-20%
146.16 €
|
|
PIERBURG 70046838
|
|
PIERBURG 70046838
|
|
PIERBURG 700468380
|
|
QUINTON HAZELL QFP717
|
|
S.I.D.A.T 72011
|
|
VALEO 347042
|
|
VDO X10745004005V
|
|
VEMO V24090015
|
|
FIAT 46523407
|
|
FIAT 46523408
|
|
FIAT 46743677
|
|
FIAT 46747374
|
|
FIAT 46812996
|
|
FIAT 46837061
|
|
FIAT 46845789
|
|
FIAT 51709816
|
|
LANCIA 46523407
|
|
LANCIA 46743677
|
|
LANCIA 46747374
|
|
LANCIA 51709816
|
| Fiat PUNTO (176) | 73 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (176) | 60 коня | бензин |
| Fiat PUNTO кабриолет (176C) | 58 коня | бензин |
| Fiat PUNTO кабриолет (176C) | 60 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (176) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO кабриолет (176C) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (188) | 130 коня | бензин |
| Fiat PUNTO Van (188AX) | 60 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 60 коня | бензин |
