горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.00468.63.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 60 mm |
| дължина | 165 mm |
| сила на ток до | 10 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 4 bar |
| налягане | 58 psi |
| електронапрежение | 13 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3462176
|
|
AIRTEX E10398M
|
|
BOSCH 0580453964
|
|
MARWAL 7500101
|
|
PIERBURG 70046863
|
|
PIERBURG 70046863
|
|
PIERBURG 700468630
|
|
QUINTON HAZELL QFP689
|
|
S.I.D.A.T 70044
|
|
S.I.D.A.T 70964
|
|
VALEO 347083
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
