горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.00468.66.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 123,7 mm |
| дължина | 164 mm |
| сила на ток до | 9 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,6 bar |
| налягане | 52,2 psi |
| електронапрежение | 12,5 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30630538
|
|
VOLVO 30630593
|
|
VOLVO 30865670
|
|
AIRTEX E10308M
|
|
BOSCH 0986580313
|
|
DELPHI FE1006012B1
|
|
HOFFER 7506548
|
|
MARWAL 09751409900
|
|
MARWAL 7514000
|
|
MEAT & DORIA 76548
294.61 €
-20%
235.68 €
|
|
PIERBURG 70046866
|
|
PIERBURG 70046866
|
|
PIERBURG 700468660
|
|
QUINTON HAZELL QFP707
|
|
S.I.D.A.T 72122
|
|
VALEO 347053
521.86 €
-20%
417.49 €
|
|
VEMO V95090008
|
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 136 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 140 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 109 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 109 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 122 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
