горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.00468.76.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 193 mm |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AIRTEX E10409M
220.37 €
-20%
176.29 €
|
|
BOSCH 0580313096
|
|
BOSCH 0580314035
|
|
HOFFER 7506812
|
|
HOFFER 7506844
209.35 €
--0%
209.35 €
|
|
HOFFER 7506958
|
|
MARWAL 09730329900
|
|
MARWAL 7303200
|
|
MEAT & DORIA 76958
189.47 €
-20%
151.57 €
|
|
MEAT & DORIA 76812
|
|
MEAT & DORIA 76844
254.45 €
-20%
203.56 €
|
|
PIERBURG 70046876
|
|
PIERBURG 70046876
|
|
PIERBURG 700468760
|
|
QUINTON HAZELL QFP947
|
|
S.I.D.A.T 72336
|
|
VALEO 347086
|
|
VEMO V22090013
|
|
CITROEN 1525CH
|
|
CITROEN 1525HG
|
|
CITROEN 1525Y8
|
|
CITROEN 9638566180
|
|
CITROEN 9649418280
|
|
CITROEN 9659847980
|
|
CITROEN 9659874980
|
|
PEUGEOT 1525HG
|
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C3 I (FC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 60 коня | бензин |
