горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.00468.90.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 170 mm |
| сила на ток до | 6,5 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 2,5 bar |
| налягане | 36,25 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 9632672280
|
|
CITROEN/PEUGEOT 9640626980
|
|
AIRTEX E10303M
|
|
BOSCH 0986580215
|
|
DELPHI FE1002812B1
|
|
HOFFER 7507052
|
|
MAGNETI MARELLI 519722029900
|
|
MARWAL 19722029900
|
|
MARWAL 7220200
|
|
MEAT & DORIA 77052
178.52 €
-20%
142.81 €
|
|
MEYLE 11149190004
|
|
PIERBURG 70046890
|
|
PIERBURG 70046890
|
|
PIERBURG 700468900
|
|
S.I.D.A.T 72402
|
|
VALEO 347048
|
|
VDO 228222015001C
|
|
VEMO V42090019
|
|
CITROEN 1525Q5
|
|
CITROEN 1525W5
|
|
CITROEN 1525W7
|
|
PEUGEOT 1525Q5
|
|
PEUGEOT 1525W5
|
|
PEUGEOT 1525W7
|
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 68 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 140 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 163 коня | дизел |
