горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.00661.00.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 117 mm |
| дължина | 189 mm |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 44,95 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0986580401
|
|
HOFFER 7506898
|
|
MEAT & DORIA 76898
242.04 €
-20%
193.63 €
|
|
PIERBURG 70066100
|
|
PIERBURG 70066100
|
|
PIERBURG 700661000
|
|
QUINTON HAZELL QFP832
|
|
S.I.D.A.T 72095
|
|
VDO X10734002021
|
|
VISTEON 2050001028
|
|
FORD 1112051
|
|
FORD YS6U9H307DD
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 125 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 90 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 160 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 103 коня | бензин |
