горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02552.52.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 230 mm |
| сила на ток до | 4,4 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HOFFER 7507323
|
|
MEAT & DORIA 77323
131.42 €
-20%
105.14 €
|
|
PIERBURG 70255252
|
|
PIERBURG 70255252
|
|
PIERBURG 702552520
|
|
S.I.D.A.T 72712
|
|
CITROEN 9674467780
|
|
PEUGEOT 9674467780
|
| Peugeot 208 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 82 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 95 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 120 коня | бензин |
| Citroen C-ELYSEE | 72 коня | бензин |
| Citroen C-ELYSEE | 115 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 200 коня | бензин |
| Peugeot 2008 | 120 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 110 коня | бензин |
