горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02552.56.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 134 mm |
| дължина | 256 mm |
| сила на ток до | 4,3 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 bar] д |
| електронапрежение | 12 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HOFFER 7507338
|
|
MEAT & DORIA 77338
125.95 €
-20%
100.76 €
|
|
PIERBURG 70255256
|
|
PIERBURG 70255256
|
|
PIERBURG 702552560
|
|
S.I.D.A.T 72723
|
|
DACIA 172025758R
|
| Dacia LODGY | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
