горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02700.60.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 105,5 mm |
| дължина | 204 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 44,95 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AIRTEX E10212M
312.04 €
-20%
249.63 €
|
|
BOSCH 0986580179
|
|
HOFFER 7506571
|
|
MARWAL 7510801
|
|
MEAT & DORIA 76571
291.87 €
-20%
233.49 €
|
|
PIERBURG 70270060
|
|
PIERBURG 70270060
|
|
PIERBURG 702700600
|
|
QUINTON HAZELL QFP789
|
|
S.I.D.A.T 72153
|
|
VALEO 347011
|
|
VEMO V49090002
|
|
ROVER WFX100631
|
| Rover 400 (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 122 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 136 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (RT) | 136 коня | бензин |
| Rover 400 хетчбек (RT) | 136 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 146 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 109 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 117 коня | бензин |
| Rover 45 (RT) | 150 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 103 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 109 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 117 коня | бензин |
| Rover 45 седан (RT) | 150 коня | бензин |
