горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.06.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на ток до | 6,8 A |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12,5 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | PI 0050 |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AIRTEX E10306M
300.52 €
-20%
240.41 €
|
|
MARWAL 09750409601
|
|
PIERBURG 70046864
|
|
PIERBURG 70270106
|
|
PIERBURG 70046864
|
|
PIERBURG 700468640
|
|
PIERBURG 70270106
|
|
PIERBURG 702701060
|
|
S.I.D.A.T 72497
|
|
VALEO 347051
515.83 €
-20%
412.67 €
|
|
VEMO V95090007
|
| Volvo S40 I (VS) | 115 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 136 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 115 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 136 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 140 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 105 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 109 коня | бензин |
| Volvo S40 I (VS) | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 комби (VW) | 122 коня | бензин |
