горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.29.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 129,5 mm |
| дължина | 168 mm |
| налягане | 4,3 bar |
| налягане | 62,35 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2044700294
|
|
MERCEDES-BENZ A2044700294
|
|
AIRTEX E10642M
228.89 €
-20%
183.12 €
|
|
DELPHI FG110812B1
|
|
HOFFER 7507099
|
|
MARWAL 09750139900
|
|
MARWAL 7501300
|
|
MEAT & DORIA 77099
147.25 €
-20%
117.8 €
|
|
PIERBURG 70270129
|
|
PIERBURG 70270129
|
|
PIERBURG 702701290
|
|
QUINTON HAZELL QFP1001
|
|
VEMO V30090035
|
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S212) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S212) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 184 коня | бензин |
