горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.73.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 115,4 mm |
| дължина | 182,5 mm |
| сила на ток до | 5,3 A |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13216318
|
|
VAUXHALL 13327783
|
|
VAUXHALL 55702101
|
|
VAUXHALL 5815063
|
|
VAUXHALL 815191
|
|
VAUXHALL 93189593
|
|
AIRTEX E10798M
205.35 €
-20%
164.28 €
|
|
BOSCH 0580200084
|
|
BOSCH 0580314138
|
|
HOFFER 7507037
337.34 €
-0%
337.34 €
|
|
MARWAL 09780069905
|
|
MARWAL 7800605
|
|
MEAT & DORIA 77037
|
|
PIERBURG 70270173
|
|
PIERBURG 70270173
|
|
PIERBURG 702701730
|
|
S.I.D.A.T 72439
|
|
VEMO V40090017
|
|
OPEL 13216318
|
|
OPEL 13327783
|
|
OPEL 55702101
|
|
OPEL 5815063
|
|
OPEL 815191
|
|
OPEL 93189593
|
| Opel CORSA D | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 80 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 100 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 120 коня | бензин |
