горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.75.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 203 mm |
| сила на ток до | 6 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 9685471980
|
|
AIRTEX E10665M
|
|
BOSCH 0986580376
|
|
DELPHI FG110012B21
|
|
HOFFER 7507200
|
|
MARWAL 09730519900
|
|
MARWAL 7305100
|
|
MEAT & DORIA 77200
156.61 €
-20%
125.29 €
|
|
PIERBURG 70270175
|
|
PIERBURG 70270175
|
|
PIERBURG 702701750
|
|
S.I.D.A.T 72507
|
|
VEMO V22090024
|
|
CITROEN 1525RH
|
| Citroen C3 II | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 73 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 95 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 95 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 98 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 95 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Citroen DS3 кабриолет | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 120 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 68 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 82 коня | бензин |
