горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.76.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 203 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 9685472380
|
|
AIRTEX E10666M
|
|
DELPHI FG110112B1
|
|
HOFFER 7507201
|
|
MARWAL 09730519901
|
|
MARWAL 7305101
|
|
MEAT & DORIA 77201
167.02 €
-20%
133.61 €
|
|
PIERBURG 70270176
|
|
PIERBURG 70270176
|
|
PIERBURG 702701760
|
|
S.I.D.A.T 72508
|
|
VALEO 347152
|
|
VEMO V22090025
|
|
CITROEN 1525RJ
|
| Citroen DS3 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 207 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 150 коня | бензин |
