горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.79.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 170 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AIRTEX E10633M
|
|
HOFFER 7507210
|
|
MARWAL 19780529901
|
|
MARWAL 7805201
|
|
MEAT & DORIA 77210
224.51 €
-20%
179.61 €
|
|
PIERBURG 70270179
|
|
PIERBURG 70270179
|
|
PIERBURG 702701790
|
|
S.I.D.A.T 72510
|
|
CITROEN 1525RV
|
|
PEUGEOT 1525RV
|
| Citroen DS5 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 200 коня | бензин |
| Peugeot 5008 | 156 коня | бензин |
