горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.02701.82.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 170 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 9671720180
|
|
DELPHI FG110312B1
|
|
HOFFER 7507247
|
|
MARWAL 09730709901
|
|
MARWAL 7307001
|
|
MEAT & DORIA 77247
232.73 €
-20%
186.18 €
|
|
PIERBURG 70270182
|
|
PIERBURG 70270182
|
|
PIERBURG 702701820
|
|
S.I.D.A.T 72551
|
|
VEMO V22090008
|
|
CITROEN 1525WH
|
| Citroen C4 II (B7) | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 150 коня | бензин |
