горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG
горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда)
| Производител | PIERBURG |
| Парт номер | 7.05656.44.0 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,2 mm |
| дължина | 183 mm |
| сила на ток до | 4,9 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 2 bar |
| налягане | 29 psi |
| електронапрежение | 13,5 V |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13252214
|
|
VAUXHALL 5815065
|
|
VAUXHALL 815174
|
|
VAUXHALL 9318595
|
|
VAUXHALL 93190773
|
|
HOFFER 7507396
|
|
MARWAL 100115418
|
|
MARWAL 7810601
|
|
MEAT & DORIA 77396
269.96 €
-20%
215.97 €
|
|
PIERBURG 70565644
|
|
PIERBURG 70565644
|
|
PIERBURG 705656440
|
|
S.I.D.A.T 72773
|
|
VDO A2C53245173
|
|
OPEL 13252214
|
|
OPEL 5815065
|
|
OPEL 815174
|
|
OPEL 9318595
|
|
OPEL 93190773
|
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 75 коня | дизел |
